- Part # OD172SAPL-12HB
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD172SAPL12HB
AXIAL FAN
BALL BEARING
172MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:RECTANGULAR WITH ROUNDED ENDS
FAN FRAME SIZE:172MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:225CFM
NOISE RATING:55DB
IP RATING:- ROHS COMPLIANT: YES
OD172SAPL-12HB
Especificaciones
- Part # OD172SAPL-12HB
- Category Panel Accessories
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD172SAPL12HB
AXIAL FAN
BALL BEARING
172MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME SIZE:172MM
EXTERNAL DEPTH:38MM