- Part # OD1238-48HBVXE
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD123848HBVXE
DC FAN
BALL
120MM
4925RPM
48V
0.9A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:235.5CFM
NOISE RATING:60.4DBA
POWER RATING:45.1W ROHS COMPLIANT: YES
OD1238-48HBVXE
Especificaciones
- Part # OD1238-48HBVXE
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD123848HBVXE
DC FAN
BALL
120MM
4925RPM
48V
0.9A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:235.5CFM
NOISE RATING:60.4DBA