- Part # OD1225-12MBIP68
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD122512MBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
120MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:90CFM
NOISE RATING:35DB
POWER RATING:4W
RATED SPEED:2500RPMROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2024
OD1225-12MBIP68
Especificaciones
- Part # OD1225-12MBIP68
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD122512MBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
120MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:90CFM
NOISE RATING:35DB
POWER RATING:4W