- Part # OA280AP-22-1WB1869K
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 7.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA280AP221WB1869K
AC AXIAL FAN
BALL
280MM
1300CFM
230V
NOMINAL RATED VOLTAGE AC:230V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:280MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:1300CFM
NOISE RATING:73DB
POWER RATING:210W ROHS COMPLIANT: YES
OA280AP-22-1WB1869K
Especificaciones
- Part # OA280AP-22-1WB1869K
- Category Panel Accessories
- Weight 7.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA280AP221WB1869K
AC AXIAL FAN
BALL
280MM
1300CFM
230V
NOMINAL RATED VOLTAGE AC:230V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:280MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:1300CFM
NOISE RATING:73DB