- Part # OA254EC-11-1TBXC
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 5.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA254EC111TBXC
AXIAL FAN
BALL
254MM
830CFM
TERMINAL
NOMINAL RATED VOLTAGE AC:115V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:830CFM
NOISE RATING:70DBA
POWER RATING:75W ROHS COMPLIANT: YES
OA254EC-11-1TBXC
Especificaciones
- Part # OA254EC-11-1TBXC
- Category Panel Accessories
- Weight 5.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA254EC111TBXC
AXIAL FAN
BALL
254MM
830CFM
TERMINAL
NOMINAL RATED VOLTAGE AC:115V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:830CFM
NOISE RATING:70DBA