- Part # OA2547AP-11-1WB1869K
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 6.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA2547AP111WB1869K
AC AXIAL FAN
BALL
254MM
1000CFM
115V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:1000CFM
NOISE RATING:70DB
POWER RATING:105W
RATED SPEED:3250RPM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2024
OA2547AP-11-1WB1869K
Especificaciones
- Part # OA2547AP-11-1WB1869K
- Category Panel Accessories
- Weight 6.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OA2547AP111WB1869K
AC AXIAL FAN
BALL
254MM
1000CFM
115V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:1000CFM
NOISE RATING:70DB
POWER RATING:105W