- Part # MRI58-AW-R8-LTP-4-Z-V1-10M-A
Descripción:
MRI58AWR8LTP4ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM WATER PROOF 8MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI58-AW-R8-LTP-4-Z-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI58AWR8LTP4ZV110MA