- Part # MRI58-A-R8-TTL-80-B-V1-10M-A
Descripción:
MRI58AR8TTL80BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM CLAMPING FLANGE 8MM TTYL LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI58-A-R8-TTL-80-B-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI58AR8TTL80BV110MA