- Part # MRI58-A-R6-LTP-40-Z-V1-10M-A
Descripción:
MRI58AR6LTP40ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM CLAMPING FLANGE 6MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI58-A-R6-LTP-40-Z-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI58AR6LTP40ZV110MA