- Part # MRI58-A-R6-HLD-16-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI58AR6HLD16BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM CLAMPING FLANGE 6MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/03/2015
MRI58-A-R6-HLD-16-B-V1-10M-A
Especificaciones
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI58AR6HLD16BV110MA