- Part # MRI50-AW-R6-HLD-125-Z-V1-10M-A
Descripción:
MRI50AWR6HLD125ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM WATER PROOF 6MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI50-AW-R6-HLD-125-Z-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI50AWR6HLD125ZV110MA