- Part # MRI50-A-R8-TTL-256-Z-V1-10M-A
Descripción:
MRI50AR8TTL256ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 8MM TTYL LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI50-A-R8-TTL-256-Z-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI50AR8TTL256ZV110MA