- Part # MRI50-A-R8-LTP-8-B-V1-8M-A
Descripción:
MRI50AR8LTP8BV18MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 8MM PUSH-PULL 5V DC 8 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI50-A-R8-LTP-8-B-V1-8M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI50AR8LTP8BV18MA