- Part # MRI50-A-R8-HLD-8-Z-V1-10M-A
Descripción:
MRI50AR8HLD8ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 8MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
MRI50-A-R8-HLD-8-Z-V1-10M-A
Especificaciones
Descripción:
MRI50AR8HLD8ZV110MA