- Part # MRI50-A-R8-HLD-2-Z-V1-5M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI50AR8HLD2ZV15MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 8MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 5 METER CABLE AXIAL OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/03/2015
MRI50-A-R8-HLD-2-Z-V1-5M-A
Especificaciones
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI50AR8HLD2ZV15MA