- Part # MRI40-AW-R8-HLD-125-Z-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI40AWR8HLD125ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 40MM WATER PROOF 8MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/03/2015
MRI40-AW-R8-HLD-125-Z-V1-10M-A
Especificaciones
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI40AWR8HLD125ZV110MA