- Part # MRI40-A-R6-LTP-2-Z-V1-8M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI40AR6LTP2ZV18MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 40MM CLAMPING FLANGE 6MM PUSH-PULL 5V DC 8 METER CABLE AXIAL OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/03/2015
MRI40-A-R6-LTP-2-Z-V1-8M-A
Especificaciones
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MRI40AR6LTP2ZV18MA