- Part # NCP703SN33T1G.
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NCP703SN33T1G
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:300MA
DROPOUT VOLTAGE VDO:180MV
NO. OF PINS:5PINS ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
NCP703SN33T1G.
Especificaciones
- Part # NCP703SN33T1G.
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NCP703SN33T1G
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:300MA