- Part # NCP511SN18T1G.
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NCP511SN18T1G
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:0V
INPUT VOLTAGE MAX:6V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:1.8V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:150MA
DROPOUT VOLTAGE VDO:200MV
NO. OF PINS:5PINS ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
NCP511SN18T1G.
Especificaciones
- Part # NCP511SN18T1G.
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NCP511SN18T1G
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:0V
INPUT VOLTAGE MAX:6V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:1.8V
OUTPUT CURRENT:150MA