- Part # LFXV-100SW
- Category Lighting
- Category LED Light
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LFXV100SW
FLAT LED CEILING LIGHT
143 X 143 MM
ACTIVE SIZE 100 X 100 MM
WHITE
24 VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/02/2026
LFXV-100SW
Especificaciones
- Part # LFXV-100SW
- Category Lighting
- Category LED Light
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LFXV100SW
FLAT LED CEILING LIGHT
143 X 143 MM
ACTIVE SIZE 100 X 100 MM
WHITE
24 VDC