- Part # TYUTH95-85-15-GN
- Category Components
- Category Tube
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TYUTH958515GN
95A U-THANE TUBING 8MM X 5MM
PNEUMATIC AIRLINE TUBING
USED FOR COMPRESSED AIR SYSTEMS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/01/2026
TYUTH95-85-15-GN
Especificaciones
- Part # TYUTH95-85-15-GN
- Category Components
- Category Tube
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TYUTH958515GN
95A U-THANE TUBING 8MM X 5MM