- Part # TJC1-CAIN-IM075U-150
- Category Sensors & Switches
- Category Thermocouple/RTD
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TJC1CAINIM075U150
TRANSITION JOINT T/C PROBE
COMPACT
STRIPPED LEADS
K TYPE
0 °C TO 700 °C
0.75 MM X 150 MM PROBE
1 M CABLE
24 AWG
INCONEL 600
IMMERSION
UGND
IEC
TJC1
EACH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/01/2026
TJC1-CAIN-IM075U-150
Especificaciones
- Part # TJC1-CAIN-IM075U-150
- Category Sensors & Switches
- Category Thermocouple/RTD
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TJC1CAINIM075U150
TRANSITION JOINT T/C PROBE
COMPACT
STRIPPED LEADS
K TYPE
0 °C TO 700 °C
0.75 MM X 150 MM PROBE
1 M CABLE
24 AWG