- Part # TJ36-CXSS-18U-24
Descripción:
TJ36CXSS18U24
TRANSITION JOINT T/C PROBE
RUGGED
HEAVY DUTY
STRIPPED LEADS
E TYPE
0 °C TO 650 °C
0.125 " X 24 " PROBE
40 " CABLE
24 AWG
304 SS
IMMERSION
UGND
TJ36-CXSS-18U-24
Especificaciones
- Part # TJ36-CXSS-18U-24
Descripción:
TJ36CXSS18U24
TRANSITION JOINT T/C PROBE
RUGGED
HEAVY DUTY
STRIPPED LEADS
E TYPE
0 °C TO 650 °C
0.125 " X 24 " PROBE
40 " CABLE
24 AWG