- Part # TJ36-CPSS-316E-12-CC
Descripción:
TJ36CPSS316E12CC
TRANSITION JOINT T/C PROBE
RUGGED
HEAVY DUTY
STRIPPED LEADS
T TYPE
0 °C TO 370 °C
0.187 " X 12 " PROBE
40 " CABLE
24 AWG
304 SS
AIR PROBE
EXPOSED
TJ36-CPSS-316E-12-CC
Especificaciones
- Part # TJ36-CPSS-316E-12-CC
Descripción:
TJ36CPSS316E12CC
TRANSITION JOINT T/C PROBE
RUGGED
HEAVY DUTY
STRIPPED LEADS
T TYPE
0 °C TO 370 °C
0.187 " X 12 " PROBE
40 " CABLE
24 AWG