- Part # PX309-150G5V
Descripción:
PX309150G5V
STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDUCER
GENERAL PURPOSE
GAUGE
0 PSI TO 150 PSI
0.25 %
1/4 " NPT MALE
VOLTAGE
0 VDC TO 5 VDC
PX309-150G5V
Especificaciones
- Part # PX309-150G5V
Descripción:
PX309150G5V
GENERAL PURPOSE
GAUGE
0 PSI TO 150 PSI
0.25 %
1/4 " NPT MALE
VOLTAGE
0 VDC TO 5 VDC