- Part # PTRS-916-150
Descripción:
PTRS916150
OMEGATITE™ PROTECTION TUBE
SILICON NITRIDE & ALUMINUM OXIDE
1250 °C (2282 °F)
CLOSED SENSING END
150 MM L
16 MM OD
9 MM
PTRS SERIES
PTRS-916-150
Especificaciones
- Part # PTRS-916-150
Descripción:
PTRS916150
OMEGATITE™ PROTECTION TUBE
1250 °C (2282 °F)
CLOSED SENSING END
150 MM L
16 MM OD
9 MM