- Part # PTRM-51612-18
Descripción:
PTRM5161218
CERAMIC
MULLITE
1750 DEGC (3180 DEGF)
CLOSED SENSING END
18 " L
0.5 " OD
0.312 "
PTRM 300 SERIES
EACH
CERAMIC PROTECTION TUBES WITH OPTIONAL FITTINGS
PTRM-51612-18
Especificaciones
- Part # PTRM-51612-18
Descripción:
PTRM5161218
CERAMIC
MULLITE
1750 DEGC (3180 DEGF)
CLOSED SENSING END
18 " L
0.5 " OD
0.312 "