- Part # PTRM-316516-12
Descripción:
PTRM31651612
CERAMIC
MULLITE
1750 °C (3180 °F)
CLOSED SENSING END
12 " L
0.312 " OD
0.187 "
PTRM 300 SERIES
PTRM-316516-12
Especificaciones
- Part # PTRM-316516-12
Descripción:
PTRM31651612
CERAMIC
MULLITE
1750 °C (3180 °F)
CLOSED SENSING END
12 " L
0.312 " OD
0.187 "