- Part # PTRA-1234-36-2
Descripción:
PTRA1234362
CERAMIC
ALUMINA(99.8 %)
1950 °C (3540 °F)
CLOSED SENSING END
36 " L
1/2 " NPT
3/4 NPT
0.75 " OD
0.5 "
PTRA 450 SERIES
PTRA-1234-36-2
Especificaciones
- Part # PTRA-1234-36-2
Descripción:
PTRA1234362
CERAMIC
ALUMINA(99.8 %)
1950 °C (3540 °F)
CLOSED SENSING END
36 " L
1/2 " NPT
3/4 NPT
0.75 " OD
0.5 "