- Part # A0620007
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A0620007
ENCLOSURE
IP40
INSTRUMENT
42.8 MM
200 MM
150.01 MM
ABS (ACRYLONITRILE BUTADIENE STYRENE)
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/04/2016
A0620007
Especificaciones
- Part # A0620007
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A0620007
ENCLOSURE
IP40
INSTRUMENT
42.8 MM
200 MM
150.01 MM