- Part # NX1117C285Z
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NX1117C285Z
LDO
2.85V
1%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:2.85V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA
VOLTAGE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 15/03/2013
NX1117C285Z
Especificaciones
- Part # NX1117C285Z
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
NX1117C285Z
LDO
2.85V
1%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:2.85V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA