- Part # 74-5FC15A
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
745FC15A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM CERAMIC 15A 250V FAST ACTING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 16/03/2022
74-5FC15A
Especificaciones
- Part # 74-5FC15A
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
745FC15A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER