- Part # AG2-NCR1-24U-LA-950
- Category Transmission Distribut. Relays
- Category Ground Fault Sensor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AG2NCR124ULA950
AC GROUND FAULT SENSORS
AG SERIES
MECHANICAL RELAY OUTPUT
SOLID-CORE
24U - 24 VAC/VDC POWERED
FACTORY ADJUSTED SETPOINT
80-950 MA
LATCHING
TOP TERMINALS
N.C. 1 A @ 120 VAC
2 A @ 30 VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 20/11/2023
AG2-NCR1-24U-LA-950
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # AG2-NCR1-24U-LA-950
- Category Ground Fault Sensor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AG2NCR124ULA950
AC GROUND FAULT SENSORS
AG SERIES
MECHANICAL RELAY OUTPUT
SOLID-CORE
24U - 24 VAC/VDC POWERED
FACTORY ADJUSTED SETPOINT
80-950 MA
LATCHING
TOP TERMINALS
N.C. 1 A @ 120 VAC
2 A @ 30 VDC