- Part # MGJ6T24F24MC-R7
Descripción:
MGJ6T24F24MCR7
DC-DC CONVERTER
3 O/P
6W
POWER SUPPLY APPROVALS GATE DRIVE
NO. OF OUTPUTS 3 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 6W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 62.5MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 24V
INPUT VOLTAGE DC MIN 18V
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
MGJ6T24F24MC-R7
Especificaciones
- Part # MGJ6T24F24MC-R7
Descripción:
MGJ6T24F24MCR7
DC-DC CONVERTER
3 O/P
6W
NO. OF OUTPUTS 3 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 6W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 24V
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 24V
INPUT VOLTAGE DC MIN 18V