- Part # MGJ1D121505MPC-R13
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MGJ1D121505MPCR13
DC-DC CONVERTER
15V
0.05A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 50MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 50MA
ROHS COMPLIANT YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/11/2024
MGJ1D121505MPC-R13
Especificaciones
- Part # MGJ1D121505MPC-R13
- Category Integrated Circuits
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MGJ1D121505MPCR13
DC-DC CONVERTER
15V
0.05A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 50MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 50MA