- Part # DLP11SN900HL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DLP11SN900HL2L
CHOKE
COMMON MODE
90 OHM
0.15A
RATED CURRENT:150MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLP11S SERIES
IMPEDANCE:90OHM
COMMON MODE FILTER CASE:1.25MM X 1MM X 0.82MM
AUTOMOTIVE QUALIFICATION STANDARD:-
SVHC:NO SVHC (27-JUN ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/10/2020
DLP11SN900HL2L
Especificaciones
- Part # DLP11SN900HL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DLP11SN900HL2L
CHOKE
COMMON MODE
90 OHM
0.15A
RATED CURRENT:150MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLP11S SERIES
IMPEDANCE:90OHM