- Part # DLP11SN121SL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DLP11SN121SL2L
IND COMMON MODE CHOKE 120OHM 20% 100MHZ 140MA 0504 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/10/2020
DLP11SN121SL2L
Especificaciones
- Part # DLP11SN121SL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DLP11SN121SL2L