- Part # DFE201610P-R24M=P2
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DFE201610PR24MP2
INDUCTOR
0.24UH
20%
4.5A
SHLD
0806
INDUCTANCE:240NH
RMS CURRENT (IRMS):-
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):4.5A
PRODUCT RANGE:DFE201610P SERIES
POWER INDUCTOR CASE:0806 [2016 METRIC]
DC RESISTANCE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/10/2020
DFE201610P-R24M=P2
Especificaciones
- Part # DFE201610P-R24M=P2
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DFE201610PR24MP2
INDUCTOR
0.24UH
20%
4.5A
SHLD
0806
INDUCTANCE:240NH
RMS CURRENT (IRMS):-
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):4.5A