- Part # MCTR50T2-1001JB
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTR50T21001JB
RESISTOR
POWER
1KOHM
50W
5%
RESISTANCE:1KOHM
RESISTANCE TOLERANCE: 5%
POWER RATING:50W
VOLTAGE RATING:350V
TEMPERATURE COEFFICIENT: 50PPM/C
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
MCTR50T2-1001JB
Especificaciones
- Part # MCTR50T2-1001JB
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTR50T21001JB
RESISTOR
POWER
1KOHM
50W
5%
RESISTANCE:1KOHM
RESISTANCE TOLERANCE: 5%
POWER RATING:50W
VOLTAGE RATING:350V