- Part # MCTR20T2-1002JB
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTR20T21002JB
RESISTOR
POWER
10KOHM
20W
5%
RESISTANCE:10KOHM
RESISTANCE TOLERANCE: 5%
POWER RATING:20W
VOLTAGE RATING:350V
TEMPERATURE COEFFICIENT: 50PPM/
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
MCTR20T2-1002JB
Especificaciones
- Part # MCTR20T2-1002JB
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTR20T21002JB
RESISTOR
POWER
10KOHM
20W
5%
RESISTANCE:10KOHM
RESISTANCE TOLERANCE: 5%
POWER RATING:20W
VOLTAGE RATING:350V