- Part # MCTCE250V582K51X
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTCE250V582K51X
CAPACITOR MOTOR RUN 5/8.2UF
250V
10%
RAD
CAPACITANCE 1:8.2 F
CAPACITANCE 2:5 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 10%
VOLTAGE RATING:250VAC
CAPACITOR TERM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2014
MCTCE250V582K51X
Especificaciones
- Part # MCTCE250V582K51X
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTCE250V582K51X
CAPACITOR MOTOR RUN 5/8.2UF
250V
10%
RAD
CAPACITANCE 1:8.2 F
CAPACITANCE 2:5 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 10%
VOLTAGE RATING:250VAC