- Part # MCTAC20V106KB
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTAC20V106KB
PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) CAPACITOR TANT
10UF 20V
2.1OHM
CAPACITANCE:10 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10
VOLTAGE RATING:20V
ESR:2.1OHM
CAP
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
MCTAC20V106KB
Especificaciones
- Part # MCTAC20V106KB
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCTAC20V106KB
10UF 20V
2.1OHM
CAPACITANCE:10 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10
VOLTAGE RATING:20V
ESR:2.1OHM