- Part # MCRH16V478M16X32-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCRH16V478M16X32RH
CAPACITOR ALUM ELEC 4700UF
16V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:4700 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:16V
LIFE TIME @ TEMPERATURE:2000 HOURS @
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
MCRH16V478M16X32-RH
Especificaciones
- Part # MCRH16V478M16X32-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCRH16V478M16X32RH
CAPACITOR ALUM ELEC 4700UF
16V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:4700 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:16V