- Part # MCNL12KT681
- Category Machine Parts
- Category Machine Part
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCNL12KT681
INDUCTOR
680UH
50MA
10%
3MHZ
INDUCTANCE:680ΜH
DC RESISTANCE MAX:30OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:3MHZ
DC CURRENT RATING:50MA
INDUCTOR CASE / PACKAGE:1812 [4532 METRIC]
PRODUCT RANGE:MCNL12 SERIES
INDUCTANCE TOLERANCE:± 10% ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
MCNL12KT681
Especificaciones
- Part # MCNL12KT681
- Category Machine Parts
- Category Machine Part
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCNL12KT681
INDUCTOR
680UH
50MA
10%
3MHZ
INDUCTANCE:680ΜH
DC RESISTANCE MAX:30OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:3MHZ
DC CURRENT RATING:50MA
PRODUCT RANGE:MCNL12 SERIES