- Part # MCMLR200V220JNPO
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCMLR200V220JNPO
CERAMIC CAPACITOR 22PF 200V
C0G
5%
RADIAL
CAPACITANCE:22PF
VOLTAGE RATING:200V
PRODUCT RANGE:MLR SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:ª 5%
CAPACITOR TERMINALS:RADIAL LEADED
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:C0G / NP0
LEAD SPACING:2.54MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
MCMLR200V220JNPO
Especificaciones
- Part # MCMLR200V220JNPO
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCMLR200V220JNPO
CERAMIC CAPACITOR 22PF 200V
C0G
5%
RADIAL
CAPACITANCE:22PF
VOLTAGE RATING:200V
PRODUCT RANGE:MLR SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:ª 5%