- Part # MCGPR25V227M8X11-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCGPR25V227M8X11RH
CAPACITOR ALUM ELEC 220UF
25V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:220 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:25V
ESR:1.055OHM
LIFE TIME @ TEMPERATURE:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
MCGPR25V227M8X11-RH
Especificaciones
- Part # MCGPR25V227M8X11-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCGPR25V227M8X11RH
CAPACITOR ALUM ELEC 220UF
25V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:220 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:25V
ESR:1.055OHM