- Part # MCDTR10M35-1-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCDTR10M351RH
TANTALUM CAPACITOR
0.1UF
35V
26 OHM
0.2
RADIAL
CAPACITANCE:0.1ªF
VOLTAGE RATING:35V
PRODUCT RANGE:MCDT SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:ª 20%
CAPACITOR TERMINALS:RADIAL LEADED
LEAD SPACING:2.5MM
ESR:26OHM
NO. OF PINS:2 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/03/2022
MCDTR10M35-1-RH
Especificaciones
- Part # MCDTR10M35-1-RH
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MCDTR10M351RH
TANTALUM CAPACITOR
0.1UF
35V
26 OHM
0.2
RADIAL
CAPACITANCE:0.1ªF
VOLTAGE RATING:35V
PRODUCT RANGE:MCDT SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:ª 20%
LEAD SPACING:2.5MM
ESR:26OHM