- Part # MC6FD020-30P1
- Category Components
- Category Connector/Terminal/Pin
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MC6FD02030P1
WIRE-BOARD CONN
SOCKET
20POS
2.54MM
CONNECTOR TYPE:WIRE TO BOARD
SERIES:6F
CONTACT TERMINATION:IDC / IDT
GENDER:RECEPTACLE
NO. OF CONTACTS:20
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/06/2012
MC6FD020-30P1
Especificaciones
- Part # MC6FD020-30P1
- Category Components
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MC6FD02030P1
WIRE-BOARD CONN
SOCKET
20POS
2.54MM
CONNECTOR TYPE:WIRE TO BOARD
SERIES:6F