- Part # MC1206S4F3320T5E
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MC1206S4F3320T5E
RES
THICK FILM
332R
1%
0.25W
1206
RESISTANCE:332OHM
VOLT RATING:200V
RESISTOR CASE STYLE:1206 [3216 METRIC]
PWR RATING:250MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%
PRODUCT RNG:MC SERIES
PACKAGING:CUT TAPE
NO. OF PINS:2
ROHS COMPLIANT: YES
SUPPLIED ON CU
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
MC1206S4F3320T5E
Especificaciones
- Part # MC1206S4F3320T5E
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MC1206S4F3320T5E
RES
THICK FILM
332R
1%
0.25W
1206
RESISTANCE:332OHM
VOLT RATING:200V
PWR RATING:250MW
RESISTANCE TOLERANCE: 1%