- Part # MC0805N3R3C101A2.54MM
Descripción:
MC0805N3R3C101A254MM
CERAMIC CAPACITOR 3.3PF 100V
C0G
0.25PF
RADIAL
CAPACITANCE:3.3PF
VOLTAGE(DC):100V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 0.25PF
CAPACITOR TERMINALS:PC PIN
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:C0G / NP0
LEAD SPACING:2.54MM
PRODUCT RANGE:- ROHS COMPLIANT: YES
MC0805N3R3C101A2.54MM
Especificaciones
- Part # MC0805N3R3C101A2.54MM
Descripción:
MC0805N3R3C101A254MM
CERAMIC CAPACITOR 3.3PF 100V
C0G
0.25PF
RADIAL
CAPACITANCE:3.3PF
VOLTAGE(DC):100V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 0.25PF
CAPACITOR TERMINALS:PC PIN
LEAD SPACING:2.54MM